niedziela, 29 lipca 2018

Szkolenia i kursy dla firm - szkolenia z obsługi i konserwacji urządzeń magazynowych


Szkolenia i kursy dla firm  - szkolenia z obsługi  i konserwacji urządzeń magazynowych


Szkolenia dla pracowników firm budowlanych, produkcyjnych, świadczących usługi magazynowe

O znaczeniu polityki personalnej dla rozwoju i sukcesu firmy nie trzeba nikogo przekonywać. We współczesnym przedsiębiorstwie jest ona integralną częścią całościowej polityki firmy i jej strategii działania. Jednym z obszarów wchodzących w skład polityki kadrowej jest budowanie i rozwój kompetencji pracowników. Awans B.H.P. przygotowała dla firm specjalną ofertę szkoleń UDT z obsługi i konserwacji urządzeń magazynowych. Pakiet szkoleń adresowany jest do firm budowlanych, produkcyjnych oraz świadczących usługi magazynowe.


Szkolenia dla firm  z obsługi  i konserwacji urządzeń magazynowych

O znaczeniu urządzeń transportu bliskiego w magazynie pisaliśmy w ostatnim artykule "Urządzenia transportu bliskiego a logistyka magazynowa". Uwagi zawarte w tekście znajdują również zastosowanie w kontekście pracy na budowie czy na halach produkcyjnych. Z myślą o przedsiębiorstwach działających w tych sektorach gospodarki przygotowaliśmy pakiet szkoleń z obsługi i konserwacji urządzeń transportu bliskiego, do obsługi i konserwacji których niezbędne są uprawnienia wydawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Jakie szkolenia obejmuje nasza oferta?

Firmom, zarówno dużym, jak i małym przedsiębiorstwom na terenie całej Polski, oferujemy kursy dla pracowników z zakresu obsługi takich urządzeń jak:

·         wózki widłowe (dostępnych aż 5 wariantów szkolenia - obejmujących wszystkie kategorie UDT), w tym na ładowarki teleskopowe;

·         podesty (kategoria UDT I P i II P);

·         suwnice (kategoria UDT I S i II S);

·         żurawie (przenośne typu HDS, samojezdne II Ż, wieżowe I Ż);

·         dźwigi towarowo-osobowe.

Ponadto oferujemy również szkolenia dla konserwatorów UDT, obejmujące:

Dlaczego warto skorzystać z oferty szkoleń UDT dla firm Awans B.H.P.?

Korzystając z pakietu szkoleń UDT dla firm właściciele czy też menadżerowie przedsiębiorstwa nie tylko budują i rozwijają kompetencje swoich pracowników, ale również motywują ich i angażują do dalszej pracy, przez co zwiększają efektywność i sprawność działania całej firmy. Skierowanie pracownika na szkolenie czy to z obsługi urządzeń magazynowych, czy z konserwacji urządzeń transportu bliskiego, podnoszące jego kwalifikacje i dające mu wymierne korzyści w postaci uprawnień UDT ważnych bezterminowo na terenie całej Polski, to forma uznania dla dotychczasowej pracy danej osoby oraz korzyści płynące dla obu stron - zarówno pracownika, jak i pracodawcy.

Poza korzyściami  płynącymi z efektywnie prowadzonej polityki personalnej, szkolenia z Awans B.H.P. to przede wszystkim gwarancja szkoleń na jak najwyższym poziomie. Kursy prowadzone są wyłącznie przez doświadczonych Instruktorów - praktykujących operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego. Szkolenia realizują program uzgodniony i zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego. Nacisk kładziemy na część praktyczną - w stałej cenie szkolenia gwarantujemy nielimitowaną ilość godzin praktyki. Dzięki temu, oraz dzięki możliwości przeprowadzenia zajęć na sprzęcie, na którym w przyszłości kursanci będą pracowali, uczestnicy szkolenia zdobywają doskonałe przygotowanie do wykonywania pracy operatora czy konserwatora urządzeń technicznych danego rodzaju.

Wszystkie nasze szkolenia UDT zakończone są egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego - zapewniamy kompleksową organizację egzaminu oraz odbiór legitymacji UDT.

Dla naszych stałych współpracowników biznesowych przewidujemy atrakcyjne zniżki i specjalne pakiety szkoleń dla pracowników. Dojeżdżamy do klientów z całej Polski. Po szczegóły oferty zapraszamy na stronę: link.


Zachęcamy również do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pozostają do państwa dyspozycji i z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące współpracy. 

Zapraszamy!

2 komentarze:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń