środa, 13 grudnia 2017

Oferta szkoleniowa dla firm


Oferta szkoleniowa dla firm

 Nasi stali klienci wiedzą, że oprócz oferty szkoleniowej skierowanej do indywidualnego klienta, oferujmy również szkolenia i usługi skierowane do firm. Dziś parę słów na temat specjalnych pakietów dla klientów biznesowych - o korzyściach płynących z wyboru naszej placówki szkoleniowo-usługowej  oraz o szerokim wyborze dostępnych szkoleń.

Szkolenia dla firm przeprowadzamy na terenie firmy klienta. Dojeżdżamy na terenie całej Polski, a koszt odjazdu nie jest doliczany do ceny szkoleń. Klienci, którzy decydują się na wybór pakietu szkoleń dla firm, mogą liczyć na atrakcyjne zniżki i pakiety promocyjne. Podstawową zaletą wyboru naszej oferty kursów dla firm, oprócz komfortu uczestnictwa w szkoleniu organizowanym w miejscu pracy, a więc bez konieczności transportu pracowników, jest możliwość wyboru różnych uzupełniających się szkoleń. Dzięki temu pracownicy mogą zdobywać dodatkowe umiejętności, wykorzystywać swój potencjał i zwiększyć efektywność swojej pracy. Dodatkowo nasi specjaliści służą pomocą i radą, które kursy warto ze sobą łączyć oraz jakie uprawnienia są niezbędne na danym stanowisku. Wybierając kilka szkoleń i zgłaszając zorganizowaną grupę pracowników na dane szkolenie, nasi klienci minimalizują koszty, a optymalizują korzyści zarówno dla swojej firmy, jak i dla swoich pracowników.
Dla naszych klientów przygotowaliśmy szeroki wachlarz możliwości. Naszą ofertę otwierają szkolenia UDT,  dzięki którym uczestnicy kursów zdobywają uprawnienia do obsługi lub konserwacji danego urządzenia transportu bliskiego. Każde nasze szkolenie kończy się egzaminem UDT - egzamin organizują nasi pracownicy - począwszy od pomocy w składaniu wniosków egzaminacyjnych, po uiszczenie opłaty egzaminacyjnej (wliczanej do ceny szkolenia), po odbiór legitymacji UDT. Szkolimy operatorów wózków widłowy, ładowarek teleskopowych, podestów, suwnic, żurawi, HDS-ów, dźwigów towarowo-osobowych, jak również konserwatorów wózków jezdniowych, suwnic, podestów i żurawi. Dodatkowo organizujemy również szkolenia z obsługi pilarek https, jak również szkolenia elektryczne z egzaminem SEP (uprawnienia G1, G2, G3).
Nowością w naszej ofercie są szkolenia  z zarządzania i obrotu paletami - identyfikacja palet EUR i EPAL. Dzięki niemu pracownicy odpowiedzialni w firmie za gospodarkę paletową, przepływ i identyfikacje palet bez problemu będą potrafili rozróżnić palety legalne od palet sfałszowanych oraz rozpoznać uszkodzenia eliminujące palety z obrotu.  
Naszym klientom biznesowym oferujemy również szkolenia bhp - wstępne i okresowe oraz szereg usług takich jak
Naszą kadrę szkoleniową tworzą  Instruktorzy, Specjaliści bhp, wykładowcy z bogatym doświadczeniem szkoleniowym i przygotowaniem pedagogicznym. Więcej na temat naszej ekipy szkoleniowej pod linkiem.
Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej i usługowej dla firm. Nasi Instruktorzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania i doradzą w wyborze najkorzystniejszej oferty. Zapraszamy

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza