środa, 16 sierpnia 2017

Jak wygląda kurs na suwnice?


Jak wygląda kurs na suwnice?


Osoby, które planują przystąpić do kursu na suwnice, przed podjęciem ostatecznej decyzji poszukują odpowiedzi na pytanie: jak wygląda kurs na suwnice? W sieci bez problemu znajdą informację, że zarówno:

·         kurs na suwnice I S (a więc suwnice sterowane z kabiny oraz wciągniki i wciągarki wg kategorii IW, jak również suwnice z kategorii IIS)

·         jak i kurs na suwnice II S (suwnice hakowe ogólnego przeznaczenia sterowane z poziomu roboczego (w tym bezprzewodowo) oraz wciągniki i wciągarki według kategorii IIW.)

składa się z części teoretycznej i z części praktycznej. Z łatwością znajdą również program kursu na suwnice, który obejmuje takie zagadnienia jak:

·         maszynoznawstwo specjalistyczne,

·         ogólne wiadomości o suwnicach, typy suwnic, klasyfikacja wciągarek i wciągników,

·         wiadomości o UDT,

·         eksploatacja urządzeń,

·         obowiązki operatora suwnic i hakowego,

·         zagadnienia BHP,

·         czynności przed przystąpieniem do pracy, transport ładunków, sterowanie mechanizmami roboczymi.

Dziś pokażemy Wam, jak wygląda kurs na suwnice w aspekcie praktycznym. Poniżej zamieszczamy fotorelację z jednych z zajęć prowadzonych w ramach kursu dla operatorów suwnic. Nasi instruktorzy- wykładowcy podczas szkolenia kładą duży nacisk na praktyczne umiejętności z zakresu obsługi tych urządzeń transportu bliskiego.  Sama wiedza teoretyczna nie wystarczy, żeby po ukończonym kursie i zdanym egzaminie podjąć pracę w zawodzie operatora suwnic. A osoby, które zdobędą już uprawnienia UDT, pracy mogą szukać zarówno w branży budowlanej, jaki i na halach produkcyjnych, magazynach czy portach. Sukcesy w pracy gwarantują jednak dobre przygotowanie oraz sukcesywnie zdobywane doświadczenie. Właśnie dlatego naszym kursantom gwarantujemy nieograniczoną ilość godzin praktyki w stałej cenie kursu. Dla naszych słuchaczy oznacza to jedno - mogą ćwiczyć na naszym własnym sprzęcie do momentu, aż sami uznają, że zdobyli niezbędne umiejętności, aby spokojnie przystąpić do egzaminu państwowego, a w niedalekiej przyszłości ubiegać się o stanowisko operatora suwnic. Co ważne, nasi kursanci ćwiczą w warunkach, w jakich przyjdzie im pracować. Poniżej kilka zdjęć ze szkolenia dla operatorów suwnic. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej - znajdziecie tu wszystkie niezbędne informacje na temat kursu na suwnice I S i IIS.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza