niedziela, 23 lipca 2017

Szkolenie na pilarki 50% taniej - tylko do końca lipca!


Szkolenie na pilarki 50% taniej - tylko do końca lipca!


Już tylko 8 dni zostało Wam na to, aby skorzystać z naszej wyjątkowej wakacyjnej promocji. Nasza oferta promocyjna dotyczy szkolenia na pilarki. Tylko do końca lipca przy zapisie na każde inne szkolenie znajdujące się w naszej ofercie, kursant otrzymuje rabat na kurs na pilarki wynoszący 50% stałej ceny szkolenia. Szczegóły promocji znajdziecie na naszej głównej stronie internetowej w zakładce aktualności .

Jakie szkolenia oferujemy?


W naszej ofercie znajdziecie przede wszystkim szkolenia dla operatorów i konserwatorów urządzeń transportu bliskiego, a więc takich które podlegają pod urząd dozoru technicznego. Warto zapoznać się ze szczegółami takich szkoleń jak:


Obok szkoleń z zakresu obsługi urządzeń transportu bliskiego mamy również kursy elektryczne do 1 kV i powyżej 1 kV kończące się egzaminem SEP.

Czemu warto skorzystać z promocji na szkolenie z obsługi piły spalinowej?


Umiejętność bezpiecznej obsługi piły spalinowej jest dodatkowym atutem w naszym CV. Okazuje się przydatna zarówno na budowie, podczas prac porządkowych czy w pracy strażaków, wojskowych i policjantów. Zgodnie z Dz. U. nr 161 poz 1141 - Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 24 sierpnia 2006 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu niektórych prac z zakresu gospodarki leśnej:

"Do pracy z użyciem pilarki dopuścić można wyłącznie pracowników, którzy ukończyli z wynikiem pozytywnym szkolenie."

Dzięki naszemu szkoleniu, po którym otrzymacie zaświadczenie o ukończonym kursie z opisanym programem ramowym szkolenia, będzie mogli legalnie użytkować piłę spalinową. Warto wykorzystać możliwość ukończenia szkolenia po dużo niższej cenie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi Instruktorami, z którymi będziecie mogli ustalić terminy szkoleń oraz dopytać o szczegółowe informacje. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza