wtorek, 11 lipca 2017

Materiały szkoleniowe dla operatorów i konserwatorów UTB

Materiały szkoleniowe dla operatorów i konserwatorów UTB

Zapisując się na kurs dla operatorów czy konserwatorów UTB warto wybrać firmę szkoleniową, która pomoże w organizacji egzaminu UDT. Aby go bezproblemowo zdać, każdy przyszły operator oraz konserwator czy to wózka widłowego, czy ładowarki teleskopowej, czy suwnicy musi przyswoić sobie stosowny zakres wiedzy. Podczas zajęć prowadzonych przez naszych instruktorów kursanci zdobywają niezbędne wiadomości oraz otrzymują pomoce dydaktyczne. Postanowiliśmy jednak udostępnić materiały szkoleniowe dla operatorów i konserwatorów UTB - nie tylko dla naszych kursantów, ale również dla tych, którzy dopiero co rozważają możliwość przystąpienia do szkolenia z obsługi czy konserwacji urządzeń transportu bliskiego podlegających pod urząd dozoru technicznego. Być może informacje zawarte w publikowanych przez nas artykułach i postach zachęcą osoby, które nie są jeszcze do końca zdecydowane i pobudzą ciekawość zgłębienia tematu na profesjonalnym szkoleniu. Należy bowiem pamiętać, że opracowywane przez naszych Instruktorów pytania, najczęściej pojawiające się podczas egzaminów UDT, to tylko skrótowe wiadomości, które szczegółowo omawiane są w trakcie zajęć teoretycznych i praktycznych szkoleń na wózki widłowe, suwnice, podesty czy inny sprzęt transportu bliskiego. 
Szereg wiadomości znajdziecie na naszych blogach tematycznych:
-  o ładowarkach teleskopowych - http://ladowarkiteleskopowe.blogspot.com/- o wózkach widłowych i innych UTB - http://wozek-instruktor.blogspot.com/

Materiałów szkoleniowych szukajcie również na naszej głównej stronie internetowej  w zakładce Materiały. W tym tygodniu publikujemy zagadnienia na egzamin UDT na konserwatorów wózków widłowych i ładowarek teleskopowych. Już wkrótce zamieścimy kolejne materiały poświęcone nie tylko wózkom jezdniowym podnośnikowym, ale również suwnicom, podestom czy dźwigom towarowo-osobowym.
Materiał do przyswojenia na szkoleniach dla konserwatorów i operatorów urządzeń transportu bliskiego jest dość obszerny. Przyszły konserwator musi wykazać się wiedzą z zakresu budowy czy to wózka widłowego, suwnicy, podestu czy żurawia, znajomością przepisów UDT i BHP, jak również zagadnieniami z elektroniki urządzenia. Zadanie to jest tym łatwiejsze, im więcej wiadomości przyswoimy w trakcie samego kursu - między innymi dzięki doświadczonym Instruktorom- wykładowcom. Kolejnym krokiem do sukcesu jest utrwalenie zdobytej wiedzy. Mamy nadzieję, że pomocne okażą się w tym również przygotowywane i opracowywane przez Instruktorów Awans B.H.P. materiały. Zachęcamy do korzystania z naszych opracowań, a w razie pytań do kontaktu z naszymi specjalistami - za pomocą formularza na naszej stronie internetowej kontakt http://awans-bhp.pl/kontakt/ lub przez naszego funpage'a na FB https://www.facebook.com/awansbhp/?ref=aymt_homepage_panel . Zachęcamy również do polubienia naszej strony na FB - dzięki temu będziecie na bieżąco z wszelkimi promocjami, konkursami i wiadomościami z zakresu UTB, UDT i BHP. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza