sobota, 20 lutego 2021

Szkolenia dla pilarzy - wszystko co musisz wiedzieć

 

Szkolenia dla pilarzy - wszystko co musisz wiedzieć

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że do obsługi piły spalinowej pracodawca powinien dopuścić jedynie te osoby, które przeszły odpowiednie szkolenie z tego zakresu. Mówi o tym  Rozporządzenie Ministra Środowiska z dnia 24 sierpnia 2006 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy przy wykonywaniu niektórych prac z zakresu gospodarki leśnej (Dz. U. nr 161 poz 11410):

"Do pracy z użyciem pilarki dopuścić można wyłącznie pracowników, którzy ukończyli z wynikiem pozytywnym szkolenie."

Dziś zatem kilka słów na temat tego, jak takie szkolenie u nas przebiega i czemu warto ukończyć je pod okiem naszych instruktorów.Szkolenie operatora pilarki – przebieg szkolenia

Dla naszych klientów przygotowaliśmy atrakcyjne zniżki i ciekawe pakiety. Kurs dla pilarzy adresujemy zarówno do pojedynczych klientów, jaki i większych zorganizowanych grup. Nasi Instruktorzy organizowali szkolenia m.in. dla: Ochotniczych Straży Pożarnych, Leśnictw i Nadleśnictw  czy inwestorów prywatnych.

Naszym celem jest profesjonalne przygotowanie operatorów pilarek spalinowych do bezpiecznego wykonywania powierzonych im zadań. Na naszym kursie uczestnicy dowiedzą się między innymi jakie są techniki okrzesywania, poznają budowę piły spalinowej, dowiedzą się, jakich olejów i smarów należy używać do konserwacji piły oraz zapoznają się z niezbędnymi wiadomościami z zakresu bezpiecznej eksploatacji tego urządzenia.

Część praktyczna, zgodnie z wymaganiami, składa się zajęć w terenie przy użyciu piły spalinowej. Podczas tej części szkolenia kursanci poznają technikę ścinki i obalania drzew, okrzesywania i przerzynki. Nasi instruktorzy zaprezentują również, jak bezpiecznie obsługiwać i konserwować piłę spalinową.

Kurs organizujemy zarówno na terenie naszej hali szkoleniowej w Łodzi na ulicy Brukowej 23, jak i na terenie firmy klienta (na terenie całej Polski). Po ukończonym szkoleniu kursant otrzymuje komplet dokumentów – zaświadczenie o ukończonym szkoleniu  w języku polskim i angielskim razem z opisanym programem szkolenia. Zaświadczenie ważne jest na terenie Unii Europejskiej.

Więcej szczegółów na temat szkolenia z obsługi piły spalinowej znajdziecie na naszej stronie internetowej:

https://awans-bhp.pl/szkolenia-udt/kurs-obsluga-pilarek/

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w przypadku pytań prosimy dzwonić pod numer telefonu 737 466 886

 

 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza