czwartek, 8 czerwca 2017

"Dobry zawód: technik urządzeń dźwigowych" - "Inspektor" - wiosna 2017

"Dobry zawód: technik urządzeń dźwigowych"  - "Inspektor" - wiosna 2017


Zachęcamy do lektury nowego numeru branżowego pisma "Inspektor", dostępnego pod linkiem. W tym numerze znajdziecie wiele tematów poświęconych dźwigom i branży dźwignicowej - od bieżących informacji dotyczących norm zharmonizowanych, przez zasady bezpiecznej eksploatacji dźwigów, po kwestie związane z rynkiem wtórnym branży dźwignicowej. Szczególnej uwadze polecamy artykuł "Bezpieczna konserwacja i naprawa dźwigów", poświęcony zasadom bezpiecznej konserwacji dźwigów osobowych, osobowo-towarowych i towarowych. Znajdziecie w nim m.in. podstawowe obowiązki eksploatującego dźwigi oraz zasady bezpiecznej pracy konserwatora.  

 Dobry zawód: technik urządzeń dźwigowych

W najnowszym numerze "Inspektora" nie przegapcie tekstu "Dobry zawód: technik urządzeń dźwigowych". Dowiecie się z niego m.in. że w Polsce wciąż utrzymuje się ogromne zapotrzebowanie na fachowców z kwalifikacjami operatorów czy konserwatorów dźwigów. W Polsce z każdym rokiem przybywa liczba nowych dźwigów (w ciągu ostatnich 4 lat tempo wzrostu wyniosło 10%), a firmy wciąż poszukują nowych pracowników. Zawód technika urządzeń dźwigowych czy też operatora dźwigów wydaje się więc zawodem z przyszłością.
 Awans B.H.P. w odpowiedzi na oczekiwania zarówno rynku pracy, jak i swoich kursantów, poszerza  ofertę o szkolenia dla operatorów dźwigów towarowo-osobowych. Szczegółowych informacji na temat przebiegu szkolenia udzielają nasi Instruktorzy - zachęcamy do kontaktu.
http://awans-bhp.pl/

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza