poniedziałek, 20 czerwca 2016

Podsumowanie działań ostatnich 2 miesięcy Awans B.H.P.


Podsumowanie działań ostatnich 2 miesięcy  Awans B.H.P.

 
Ostatnie 2 miesiące były dla firmy Awans B.H.P. bardzo pracowite. Najważniejszym zrealizowanym celem jest pozytywne przejście okresowych przeglądów technicznych  UDT trzech  naszych urządzeń transportu bliskiego.  Dzięki temu nasze 2 wózki czołowe oraz podest nożycowy mogą kolejny rok legalnie funkcjonować i efektywanie służyć naszym kursantom. Więcej informacji na temat przeglądów znajdziecie pod linkiem.  
  
 
Sukcesem naszych kursantów, a właściwie wspólnym sukcesem kursantów i naszych instruktorów, był zakończony 100% zdawalnością egzamin UDT na kategorię 1 P dla pracowników Castoramy. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej dotyczącej obsługi podestów  IP i IIP- szczegóły znajdziecie na  stronie. Jak widać, sukces macie gwarantowany ;) .
 
 
 
 
A jeśli wspominamy już o współpracy z dużymi firmami, nie możemy zapomnieć o IKEI. Kolejne grupy pracownicków tej firmy przystąpiły do okresowych szkoleń bhp prowadzonych z sukcesem przez naszych szkoleniowców. Przy okazji zapraszamy wszystkie firmy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą badań okresowych pracowników.  

Jeśli chodzi o inne szkolenia, w Piotrkowie Trybunalskim nasi Instruktorzy przygotowują  kolejnych kursantów do egzaminów na konserwatorów UTB.
 
Również na hali szkoleniowej na ul. Brukowej 23 w Łodzi praca nie ustaje. Jazdy naszych kursantów grafik z ostatnich dwóch miesięcy wypełniły po brzegi. Pozstaje nam jedynie życzyć sobie kontynuacji takiego dużego zainteresowania. Zapraszamy na halę - przypominamy w godzinach od 8 do 20. Oczywiście zachęcamy do zapisywania się na kursy dla operatorów UTB.
 
Cieszy nas fakt, że nie braknie chętnych na kursy dla operatorów suwnic. Obecnie prowadzimy szkolenia dla kursantów zainteresowanych obsługą suwnic sterowanych z kabiny. Przyszli operatorzy już  niebawem przystąpią do państwowego egzaminu.
 
 
 
 
 
Na koniec musimy wspomnieć, iż zakończyliśmy również okresowe pomiary rezystancji izolacji w kopalni piasku pod Tomaszowem Mazowieckim.    
 

2 komentarze: