niedziela, 4 listopada 2018

Konserwator podestów I P - szkolenie z egzaminem UDT


Konserwator podestów I P - szkolenie z egzaminem UDT


Konserwator podestów należy w Polsce do zawodów regulowanych  i do jego wykonywania należy posiadać uprawnienia UDT. Szkolenie na konserwatora podestów IP  z Awans B.H.P. przygotowuje do egzaminu przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego, będącego jedyną drogą do zdobycia legitymacji UDT upoważniającej do wykonywania pracy konserwatora podestów. Uprawnienia ważne są bezterminowo na terenie całej Polski. 


Czemu warto ukończyć szkolenie dla konserwatorów UDT?

Jeśli podejmiemy decyzję o zdobyciu uprawnień konserwatora podestów, warto zdecydować się na ukończenie profesjonalnego szkolenia przygotowującego do egzaminu, ale również do późniejszej pracy w charakterze konserwatora urządzeń transportu bliskiego. Na naszym szkoleniu uczestnicy zostają zapoznani z budową i charakterystyką różnego rodzaju podestów, zdobywają wiedzę i umiejętności pozwalające dokonać właściwej oceny stanu technicznego układów i elementów występujących w tych urządzeniach, w tym konstrukcji podestu i  oceny prawidłowości działania. Poznają podstawowe zasady bhp pracy konserwatora podestów, pozwalające na zapewnienie i zachowanie na co dzień bezpiecznych i higienicznych warunków pracy. Kurs prowadzą doświadczeni Instruktorzy - praktykujący konserwatorzy, którzy swoim doświadczeniem chętnie dzielą się z kursantami, uczulając ich na to, na co należy najbardziej zwracać uwagę oraz jakich sytuacji należy unikać.

Szkolenia na konserwatora podestów zakończone egzaminem

Dodatkowym atutem naszych szkoleń jest kompleksowa organizacja egzaminu UDT - zapewnienie sprzętu, na którym egzamin się odbędzie, pośrednictwo w składaniu wniosków egzaminacyjnych, uiszczeniu opłat czy odbiorze legitymacji UDT.

Szkolenia przeprowadzamy na ternie naszej hali szkoleniowej w Łodzi na naszym własnym sprzęcie. Dojeżdżamy również do klientów z całej Polski, organizując szkolenia na terenie firm naszych klientów na sprzęcie przez nich dostarczonym. 

Szybkie terminy szkoleń, elastyczny grafik zajęć ustalany indywidualnie z danym klientem (w przypadku szkolenia na terenie firmy - dostosowanie harmonogramu do przyjętego w  danym zakładzie rytmu pracy), konkurencyjne ceny, wysoki poziom merytoryczny zajęć, doświadczona i zaangażowana kadra szkoleniowa to elementy budujące zadowolenie i satysfakcję naszych klientów.

Szczegóły szkoleń na konserwatorów podestów IP znajdują się na naszej stronie internetowej pod linkiem. Zapraszamy!


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza