wtorek, 7 marca 2017

Podesty ruchome wiszące - kurs kategoria II P

Podesty ruchome wiszące - kurs kategoria II P

Zachęcamy do zapisania się na szkolenie dla operatorów podestów ruchomych wiszących kategoria IIP. Kurs obejmuje część teoretyczną i praktyczną i prowadzony jest w oparciu o program  uzgadniany z UDT. Kończy się egzaminem państwowym organizowanym przez Awans B.H.P., a przeprowadzanym przez przedstawicieli UDT. Po ukończonym kursie i zdanym egzaminie kursant otrzymuje legitymację UDT. Szczegóły oferty znajdziecie pod linkiem.

Czemu warto zdobyć uprawnienia na podesty ruchome wiszące?

Podobnie jak pozostałe rodzaje podestów, podesty wiszące znajdują zastosowanie we wszelkiego rodzaju pracach na wysokości. Operator podestów wiszących znajdzie pracę wszędzie tam, gdzie istnieje konieczność przeprowadzania kontroli, odnawiania, czyszczenia, malowania czy konserwacji wysokich budynków, konstrukcji stalowych, mostów, kominów itp. Podesty ruchome wiszące są niezastąpione zwłaszcza tam, gdzie z uwagi na wysokość obiektu i dostęp do niego nie można posłużyć się podestami masztowymi czy przejezdnymi. Zdobywając uprawnienia na podesty wiszące, poszerzamy swoje kwalifikacje i zwiększamy szansę na zlezienie ciekawej i dobrze płatnej pracy.
Jeśli wciąż wahasz się nad podjęciem decyzji o uczestnictwie w kursie na podesty ruchome wiszące II P, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi Instruktorami, którzy z chęcią pomogą podjąć najodpowiedniejszą decyzję. Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza