czwartek, 25 czerwca 2015

Szkolenia i kursy dla osób indywidualnych i dla pracowników na podesty,podnośniki i zwyżki - nowa strona firmy AWANS B.H.P.

Gdzie w Polsce najlepiej zrobić szkolenia na podesty dla pracowników? Gdzie można zdobyć uprawnienia  kategori 1P i 2P?

Firma Awans B.H.P. ma szeroko rozbudowaną ofertę szkoleń dla firm i kursów dla osób indywidualnych na podesty,podnosniki i zwyżki. Swoje usługi świadczymy w miastach całej Polski : Łódź, Wrocław, Piotrków, Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Łowicz, Kutno, Płock i inne, 
Dojeżdżamy na teren firmy klienta lub dowozimy pracowników. 
Obecnie przygotowaliśmy dla naszych kursantów stronę z ofertą szkoleń na podesty. Stronkę można obejrzeć na www.awansbhp-podesty.pl
 Jest tam podany zakres cen, programy szkoleń i dodatkowe usługi jakie świadczymy dla firm i klientów indywidualnych. Będziemy też zamieszczać materiały, pytania na egzamin UDT oraz artykuły z branży. Na rynku istnieje wiele pozycji dotyczących podestów, gdzie dogłebnie opisane są wszystkie zagadnienia mechaniki, elektryki i eksploatowania takich urządzeń. Jeśli jednak ktoś chce zapoznać się z najbardziej popularnymi pytaniami na egzamin na podnośniki- zapraszamy na powyższą stronę - nasi instruktorzy byli na wielu państwowych egzaminach i dzielą się z kursantami zagadnieniami o które najczęściej pytają inspektorzy.

Gdzie może pracować operator podestu ruchomego?


Operatorem podestu może zostać każdy kto skończył 18 lat i zrobi odpowiednie badania lekarskie. To jedyne warunki. Może jeszcze przydać się odrobina zdrowego rozsądku i umiejętne stosowanie zasad bhp, aby wykonywana przez nas praca była bezpieczna i ergonomiczna. Koszt kursu nie jest wysoki, a same uprawnienia znacznie zwiększają naszą atrakcyjność jako pracownika. Obecnie pracodawcy dużą wagę przywiązują do konkretnych umiejętności: uprawnienia UDT potwierdzają opanowanie obsługi podestu.  Warto więc zastanowić się nad wyborem takiej ścieżki zawodowej. Uprawnienia IP można wykorzystać w pracy na budowach, w służbach porządkowych czy leśnych. Można też otworzyć własną działalność i zainwestować w podest i świadczyć swoje usługi. To oczywiście propozycja dla tych odważniejszych kursantów ze smykałką do biznesu. 

Już niedługo zaczniemy publikować artykuły w jaki sposób można szukać pracy jako operator UTB i w jaki sposób można wykorzystać swoje uprawnienia do tworzenia ścieżki kariery zawodowej.

Awans B.H.P. pomaga swoim kursantom w znalezieniu pracy oraz tworzeniu CV. Pokazujemy gdzie szukać pracy, gdzie szukać możliwości zawodowych. Z naszymi szkoleniowcami możecie porozmawiać o ich ścieżkach zawodowych i poczytać o nich na naszej głównej stronie : www.awans-bhp,pl . Każdy z nich ma duże doświadczenie w pracy na magazynach, na urządzeniach transportu bliskiego. Uważamy, że to ważne, że przed przekazywaniem pewnych umiejętności zawodowych kursantom pracowali oni aktywnie w zawodzie. Zaczynali od zera, ich kariera w branży UTB rozpoczynała się od zdobycia uprawnień i znalezienia pracy jako operator. Tak więc każdyma perspektywy rozwoju i warto w ten rozwój inwestować. Jeśli nie wiesz co ze sobą zrobić, przyjdź na Brukową 23 i porozmawiaj o możliwości rozwoju, uprawnieniach, alternatywnych sposobach szukania pracy czy prowadzenia własnego biznesu, Zapraszamy. 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza