czwartek, 18 czerwca 2015

Kursy i szkolenia na podesty, zwyżki , podnośniki - oferta na Łódź i całą Polskę

Zapraszamy grupy, firmy i klientów indywidualnych na szkolenia, kursy UDT na PODESTY, ZWYŻKI I PODNOŚNIKI


Niskie ceny, nadprogramowa ilość godzin praktycznych pod okiem doświadczonych operatorów, dodatkowe darmowe kursy rozszerzające kompetencje operatora podestu ruchomego np. kurs pilarza dla służb porządkowych lub leśnych - to tylko niektóre z zalet wyboru firmy szkoleniowej AWANS B.H.P.


Zapraszamy na kursy na zwyżki - dla firm, grup, klientów indywidualnych. Każdy kto ukończył 18 lat i zrobi odpowiednie badania lekarskie może zostac operatorem podestu ruchomego, podnośnika koszowego czy zwyżki. 


Zobacz opis naszego kursu na podesty.  

Praca na podeście na pewno podniesie twoje zarobki i da nowe możliwości, Legitymacja UDT operatora podnośnika zwiększy twoją szansę na pracę w służbach porządkowych czy leśnych, na placach budowy czy na magazynach. Dodatkowo pomagamy pisać CV i szukamy naszym kursantom pracy. Dzielimy się doświadczeniem jak dobrze poprowadzić swoją ścieżkę kariery i jakie oferty pracy wybierać, czy też w jaki sposób dotrzeć do potencjalnych pracodawców. 

Nasi kursanci i ich opinie : 

"Szkolenie na zwyżki to dodatkowa szansa. Mam już uprawnienia na wózek, ładowarki teleskopowe, a teraz dodatkowo robię na podest. Skorzystałem z ofert firmy i dodatkowo zrobiłem uprawnienia na piły spalinowe bo nawet nie wiedziałem że trzeba je mieć, a na codzień użytkuję, tak więc w razie wypadku w gospodarstwie żaden ubezpieczyciel nie wypłaciłby mi odszkodowania. Możliwość obsługi podestu bardzo mi się przyda, zamierzam zakupić własny podest na raty i świadczyć usłogi na tereni gminy. Zobaczymy co z tego wyjdzie. " 


"Mnie akurat na kurs wysłał mój pracodawca, jest zapotrzebowanie by ktoś na firmie obsługiwał podnośnik a nikt nie ma papieru, wiadomo, że w razie kontroli, wypadku lepiej mieć aktualne uprawnienia, czyli musiałem zrobić egzamin UDT. Dobre przygotowanie teoretyczne i praktyka to podstawa i pod egzamin i pod wykonywanie roboty na budowach. "


kursy i szkolenia na zwyżki, podnośniki koszowe, podesty ruchome na terenie firm i dla klientów indywidualnych z każdego zakątka Polski

2 komentarze:

  1. Profesjonalne przygotowanie, sympatyczna kadra, można się umówić na dogodny termin, również z dojazdem do klienta. Plus za cenę kursu, bardzo korzystna. Polecam

    OdpowiedzUsuń
  2. Na kursy maszyn budowlanych warto na początku się przygotować. Szkoda żeby kurs okazał się klapą z naszego powodu. http://szkoleniamm.pl/jak-przygotowac-sie-na-kurs-operatora-koparki/

    OdpowiedzUsuń