wtorek, 28 kwietnia 2015

Darmowe gratisowe próbne jazdy na wózku widłowym - kurs na wózek widłowy w Łodzi na Bałutach

Zapraszamy na darmowe próbne jazdy na wózku widłowym w placówce szkoleniowej Awans B.H.P. w Łodzi na ul. Brukowej 23 na Bałutach

 Chcesz spróbować swoich sił jako operator wózka widłowego? 

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca na wózku widłowym? Chcesz pojeździć wózkiem po prawdziwym magazynie z regałami paletowymi i sprawdzić swoje umiejętności? Naszi szkoleniowcy pokażą ci kilka podstawowych manewrów, udzielą wszelkich informacji o pracy na wózkach jezdniowych podnośnikowych, możliwościach rozwoju pracy wózkowego, niebezpieczeństwach i korzyściach płynących z wykonywania zawodu operatora sztaplarek i innych urządzeń UTB. Nasi instruktorzy praktycznej nauki zawodu mają bogate doświadczenie w pracy na zwykłych magazynach na wózkach widłowych, jednak poszli o krok dalej, zrobili potrzebne uprawnienia, otrzymali niezbędne przygotowanie pedagogiczne i od kilku lat szkolą ludzi w firmach szkoleniowych na terenie Łodzi i całej Polski. 

Spodobała ci się jazda na wózku widłowym i chcesz zapisać się na kurs na wózek widłowy?

Obecnie sami otwierają nową placówkę szkoleniową, w której dbają o rzetelne przekazywanie wiedzy a sposób, czas, terminy i koszta takiej usługi elastycznie dostosowują do każdego klienta. Przyjdź i dogadaj się. Jeśli jazda ci sie nie spodoba nic nie tracisz. Możesz też po prostu sprawdzić swoich sił na wózku jezdniowym i wybrać kurs w innej placówce, jeśli spodoba ci się sama specyfika zawodu wózkowego. 1 komentarz:

  1. Polecam i zapraszam na mojego bloga www.wozek-instruktor.blogspot.com gdzie możecie zapoznać się z artykułami o wózkach widłowych i innych urządzeniach UTB.

    OdpowiedzUsuń