sobota, 28 marca 2015

Opis i charakterystyka poszczególnych kursów : na wózki, podesty, hds i suwnice.

Witamy na blogu naszej łódzkiej firmy szkoleniowej. Zapraszamy wszystkich wózkowych, pracowników, pracodawców, magazynierów, studentów, uczniów - każdy może zrobić kurs na wózek lub inny rodzaj urządzenia Transportu Bliskiego. 
Takie uprawnienia otwierają drzwi wielu magazynów i poważnych firm - i to nie tylko stanowiska magazynierów są dla ciebie, tutaj stwarzamy możliwości byś mógł objąć posadę lepiej płatną: posadę operatora wózka widłowego. Zarobki wzrastają, prestiż także. Praca na wózku to zajęcie pełne wyzwań i aby dobrze je wykonywac trzeba posiąść niezbędną wiedzę i praktykę. 
My to gwarantujemy, bo u nas możesz jeździć tyle ile potrzebujesz poza ramowymi godzinami zgodnymi z zatwierdzonym programem UDT. 
Dostaniesz też dodatkowe uprawnienia na eksploatacje i wymianę butli z gazem LPG, przekażemy ci podstawy konserwacji i bhp użytkowania wózka jezdniowego. Jeśli będziesz chciał przeszkolimy cię też na hakowego sygnalistę czy wyspecjalizowanego w wiedzę o paletach magazyniera. 
Napiszemy CV i pomożemy szukać pracy. Wyznaczymy ci droę rozwoju zawodowego dobierając kolejne kursy do twoich zainteresowań i umiejętności. Kurs na wózki robimy w trzech wariantach: I WJO, II WJO, IIIWJO. Uprawnienia ważne są w całej Uni Europejskiej. Jeśli będziesz chciał pracować za granicą na wózku widłowym - proszę bardzo! 
W kolejnych postach będziemy omawiać kolejne szkolenia oferowane przez naszą firmę. 
Dla klientów indywidualnych przygotowujemy przestronny profesjonalny plac i kilka rodzajów urządzeń transportu bliskiego. 
Firmom oferujemy szkolenia na terenie ich przedsiębiorstwa - pełna organizacja z egzaminem UDT włącznie, pomoce dydaktyczne i porady co do przepisów i ustaw UDT. 
Kolejno omówimy kursy na wózki widłowe, podesty, suwnice, HDS, szkolenia BHP. 
Znajdą się tu także wpisy o pomiarach hałasu i światła a także informacja o badaniach rezystancyjnych urządzeń - co to takiego, gdzie je wykonać i po co? Czy są obowiązkowe?
Zapraszamy do śledzenia blogu.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza